Gösterilen sonuç sayısı: 3

Darbeli Darbesiz Matkap

Rtrmax Rtm155 Darbeli Matkap

750,00

Darbeli Darbesiz Matkap

Rtrmax Rtm1550 Darbeli Matkap

670,00

Darbeli Darbesiz Matkap

Rtrmax Rtm226 Kırıcı Delici Matkap

Darbeli Matkap

Delme işlemi sırasında darbe uyguladığı için darbeli matkap adını almaktadır. Bu ürünler oldukça güçlü ve genellikle profesyonel kullanım içindir.

Duvara bir vida deliği açmak için aradığımız üründür. Bu tabir oldukça basit olsa da çoğunlukla bu iş kullanılmaktadır. Metal, beton, mermer, ahşap gibi yüzeylerde delme işlemi yapmaktadır. Darbe özelliği sayesinde de ise sizi yormadan yapılacak işleri kolay bir şekilde üstesinden gelmektedir.

Darbeli Matkap Fiyatları ise ürünün gücüne, darbe sayısına ve malzeme kalitelisine göre değişiklik göstermektedir. Profesyonel kullanım için darbe sayısı ve gücü yüksek makine alınması gerekmektedir. Aksi takdirde uzun kullanımda matkap zorlanır ve işlevini yapamaz duruma gelebilmektedir. Bu sebeple ürün seçimi yaparken iyi analiz edilmeli ve çalışma şeklinize göre uygun ürün tercih edilmelidir. Doğru seçim yapılan ürün de uzun vadede fayda maliyet olarak geri dönüş sağlacaktır.

Ürünlerle ilgili firmamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyatlı ürünlerimizden faydalanmak için acele edin. Sınırlı sayıda stok.