Gösterilen sonuç sayısı: 10

Kuzine Soba

Eskiden evlerimizin vazgeçilmeziydi. Çünkü ısıtma görevinin yanında yemek pişirmek içinde kullanılırdı. Öyle ki bu sobalarda pişen yiyecekler daha lezzetli olurdu. Hem odun ateşi hem de sobanın vermiş olduğu sıcaklık.

Kategorimizde Topuz Kuzine Soba ve Sabah Kuzine Soba markalı ürünlere yer vermekteyiz. Bu markalar ülkemizde bu kategoride isimleri tescillenmiştir. Oldukça kaliteli ve dayanıklıdır. Dış kısımları her iki marka da da emaye kaplıdır. Ayrıca uyuma özelliği bulunmaktadır. Bu sebeple bu ürünlere uyuyan soba da denilmektedir. Bununla birlikte fırınlı olduğu için bazı yörelerde fırınlı soba olarak ta bilinmektedir.

Bununla birlikte sabah soba markalı ürünlerde Karadeniz modelleri göz kamaştırmaktadır. Bu modellerin üzerlerinde emaye bulunmamaktadır. Kalın sac dan üretilmiştir.

Kuzine Soba Fiyatları konusundan bahsedelim. Fiyatları boyutuna yapısına göre değişiklik göstermektedir. Bazılarının fırınları geniş, bazılarında ise çift fırın bulunmaktadır.

Karşısında günün yorgunluğunu atacağınız bu geleneksel ürün ile hem ısınabilir hem de lezzetli yiyecekler pişirebilirsiniz.

Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilir ister arayıp isterseniz whatsapp ile mesaj gönderebilirsiniz. Aynı gün kargo hizmetimizden faydalanmak için acele edin.